Bio deguonis

„BiOXYGEN by SYSADVANCE“ naudoja PSA technologiją, kad iš oro gautų gryną deguonį selektyviai adsorbuojant N2 ant specialios molekulinės sietinės medžiagos. Dėl to jūsų bioprocesui H2S redukcijai įpurškiamas tik O2, išvengiant biodujų skiedimo teršalais.

Specialioje SYSADVANCE sukurtoje O2 įpurškimo sistemoje naudojami proporcingi vožtuvai, įpurškiantys O2, kaip išorinio proceso funkcija, pvz., H2S kiekio žaliavinėse biodujose, neapdorotų biodujų sraute ar net abiejų deriniai.

Deguonies gamybos sąnaudos už Nm3 apdorotų biodujų yra labai mažos, nuo 0,0005 € iki 0,0010 €.

„SYSADVANCE“ siūlo platų O2 įpurškimo sistemų (PSA ir VSA) asortimentą, tenkinantį anaerobinio pūdymo įrenginių, kurių gamybos pajėgumai yra nuo 20 Nm3 / h iki 2000 Nm3 / h žaliavinių biodujų, poreikius.

H2S (VANDENILIO SULFIDO) MAŽINIMAS

Vandenilio sulfidas susidaro anaerobiškai skaidant organinę medžiagą, kurioje yra sieros. Jo buvimas biodujose žymiai sutrumpina vamzdynų, prietaisų, analitinės įrangos, kogeneracinių jėgainių, orapūčių, kompresorių ar net adsorbuojančių medžiagų, gautų atnaujinant biodujas, tarnavimo laiką.

Vandenilio sulfidą iš biodujų galima pašalinti taikant skirtingas chemines, fizines ir biologines procedūras. Daugumai jų reikalingas nedidelis O2 kiekis, kad jie būtų veiksmingi.

Oro įpurškimas įvairiais H2S redukcijos procesais šiuo metu yra oro įpurškimas su pūstuvu. Didžiausias nepatogumas yra tas, kad į biodujas įleidžiamas azotas (N2), kuris atitinka 79% oro kiekio, turi teršalų, mažinančių jų šildymo vertę.

Tai yra dar problemiškiau, jei siekiama biodujas atnaujinti į biometaną dėl to, kad didžioji dalis modernizavimo technologijų negali pašalinti N2 iš CH4 (pvz., Šveitimas aminais, vandeniu ar cheminiu tirpikliu), išskyrus vakuuminius. Slėgio svyravimo adsorbcija (VPSA), kuri gali pašalinti maždaug pusę N2 kiekio.

Menu
Uždaryti
Back
Account
Close