Profesionalios konsultacijos ar viso projekto parengimas padės priimti efektyviausius sprendimus, taip pat sutaupys jūsų laiką ir išteklius.

 

 

Energetinis auditas

   

Audito metu analizuojame pastatų, technologinių procesų, įrenginių energijos sąnaudas ir išteklius. Klientui pateikiame ekonomiškai grindžiamus sprendimus energijos išteklių ir sąnaudų taupymui. Energetinio audito ataskaitoje detaliai nurodome siūlomų sprendimų charakteristikas, reikalingas investicijas ir galimus sutaupymus.

Auditas atliekamas vadovaujantis tarptautine praktika bei procedūras reguliuojančiais norminiais dokumentais: „Energijos, energijos išteklių ir vandens vartojimo audito atlikimo technologiniuose procesuose ir įrenginiuose metodika“, kitais Lietuvos Respublikos teisės aktais bei Europos standartu LST EN 16247. 

Projektavimas

Projektavimas   

Profesionalios konsultacijos ar viso projekto parengimas padės priimti efektyviausius sprendimus, taip pat sutaupys jūsų laiką ir išteklius. Prieš projektavimą išanalizuojame situaciją, energijos ir šilumos poreikius ir pateikiame efektyviausius sprendimų būdus.

Konsultavimas

Konsultavimas   

Konsultuojame visais energetiniais klausimais. Mūsų specialistai suteikia informacijos apie pažangiausius energijos gamybos būdus, apie dujinius generatorius ir kitą susijusią įrangą, projekto įgyvendinimo galimybes, pataria dėl techninių planavimo aspektų bei padeda pasirinkti geriausią sprendimą. Vien pirminė konsultacija su mūsų specialistais gali padėti išvengti klaidų, susijusių su planavimu, projekto rengimu, technologijos ir energijos poreikio įvertinimu.

Investicijų pritraukimas

Investicijų pritraukimas   

Jei norite vystyti energetinius projektus ar projektus, susijusius su atsinaujinančiais ištekliais, ir jiems pritraukti investicijų, pasinaudokite mūsų specialistų pagalba. Įvertiname lūkesčius, konsultuojame įvairiais investicijų ir finansavimo klausimais, atliekame finansų diagnostiką ir analizę bei padedame efektyviai pritraukti investicijas jūsų verslo idėjoms finansuoti iš Europos Sąjungos struktūrinių ir kitų privačių fondų. Galime atstovauti jūsų interesams rengdami dokumentus, ruošdami paraišką ir ataskaitas bei organizuodami projekto įgyvendinimą.

 

Susisiekite su mumis