Mūsų tikslas – kokybiškas ir greitas atsarginių dalių tiekimas bei profesionalus klientų aptarnavimas. Savo atsarginių dalių sandėlyje Kėdainiuose laikome platų MWM GmbH ir R. Schmitt Enertec GmbH dujinių generatorių atsarginių dalių asortimentą (virš 1000 pozicijų), kuris nuolatos papildomas naujomis prekėmis. Esame oficialūs šių gamintojų atsarginių detalių pardavimo atstovai Pabaltijo regione.

 

Atlikdami dujinių generatorių aptaravimą naudojame tik originalias MWM GmbH ir R. Schmitt Enertec GmbH dalis, kurioms taikoma gamintojo garantija. Aptarnavimas originaliomis gamintojų dalimis – tai patikimumo garantija. Visos originalios detalės yra testuojamos ir sertifikuojamos MWM GmbH ir R. Schmitt Enertec GmbH gamyklose, todėl garantuojame šių detalių kokybę.

 

ENVIJA atsarginių dalių sandėlis nuolatos aprūpintas visomis detalėmis, kurių gali prireikti dujinių generatorių techninių aptarnavimų metu. Visos prekės fiziškai esančios sandėlyje pristatomos per 1 darbo dieną visame Pabaltijo regione. Jums nebereikės važiuoti atsiimti prekių iki artimiausios prekybos vietos, užsakytas dalis pristatysime tiesiai į objektą! Kitos detalės, kurių sandėlyje nėra, užsakomos tiesiai iš gamintojų ir pristatomos per ypač trumpą laiką, pristatymas paprastai užtrunka iki 4 darbo dienų.

 

Užklausas dėl atsarginių dalių galite atsiųsti mums elektroniniu laišku arba faksu nurodant savo kontaktinius duomenis, variklio serijo numerį ir reikalingų atsarginių dalių sąrašą.