ENVIJA ES su malonumu praneša, kad su mažiesiems draugais iš NFA-VICTORY 2004  komandos, tūrėjome nuostabią dieną. Organizavome „Energetikos dieną“ ir taip supažindinome vaikus su energijos taupymo nauda, atsinaujinančiais energijos ištekliais ir jų svarba.

Vaikai susitikimų metu buvo mokomi, kokos yra atsinaujinančios energijos išteklių rūšys, kaip viena ar kitą energijos rūšis įtakoja mūsų aplinką. Taip pat buvo mokama, kaip reikia taupyti energiją mokykloje ir namuose: išjungti šviesą išeinant iš kambario, taupyti šilumą sandarinant langus, naudoti mažiau vandens ir kt. 
 

 

Pasak ENVIJA ES direktoriaus Donato Jurkonio, svarbu tinkamai formuoti jaunimo požiūrį į juos supančią aplinką, energetinius išteklius ir jų įtaką mums visiems. „Jaunimas yra būsimi didžiausi energijos vartotojai. Labai svarbu juos nuo mažens supažindinti su taupiu energijos vartojimu, švarios ir tvarios energijos svarba ir nauda. Tik po truputį keisdami gyventojų įpročius galime keisti esamą situaciją ir prisidėti prie švaresnės aplinkos ir efektyvaus energijos panaudojimo“ – teigė Donatas Jurkonis.

 

MUMS RŪPI VAIKŲ ATEITIS

Esame socialiai atsakinga įmonė, kuriai rūpi aktyvus vaikų užimtumas, o tuo pačiu ir visuomenės ateitis. Tikime, jog mūsų palaikymas ir rėmimas, prisideda prie spartesnio ir dar kokybiškesnio futbolo treniruočių ir visapusiško vaiko ugdymo proceso. 

„NFA-VICTORY 2004  komandą remiame todėl, kad ten dirbantys novatoriški ir kompetentingi treneriai skatina vaikus tobulėti ne tik futbolo aikštėje, bet ir už jos ribų. Visos įmonės vardu linkime akademijos auklėtiniams kuo daugiau pergalių ir savo svajonių įgyvendinimo,"- linkėjo ENVIJA ES direktorius Donatas Jurkonis.

Kaune įsikūrusi „NFA-VICTORY 2004“  komanda – tai socialinis projektas, siekiantis  atgaivinti tikėjimą futbolu Lietuvoje, ugdyti jaunąją kartą ir sukurti tvirtą pagrindą Lietuvos futbolo ateičiai.