Su jumis kiekviename žingsnyje

UAB „Envija ES“ yra patikima kogeneracinių jėgainių tiekėja – sertifikuotų Vokietijos kompanijų MWM GmbH (Caterpillar Energy Solition GmbH) ir R. Schmitt Enertec GmbH, gaminančių kogeneracijos (elektros ir šilumos) jėgaines, atstovė Baltijos šalyse, Baltarusijoje ir Kaliningrado srityje. Būdami oficialūs atstovai mes teikiame garantinį ir pogarantinį  aptarnavimą, o tai reiškia atestuotus specialistus, kurie puikiai išmano atstovaujamą produkciją, pažįsta savo klientus ir greičiau reaguoja į kilusius klausimus.

 

Su klientu būname kiekviename žingsnyje – nuo ekonominės analizės iki sistemos instaliavimo, veikimo užtikrinimo ir aptarnavimo. Lietuvos centre – Kėdainiuose – turime techninio aptarnavimo bazę su atsarginių dalių sandėliu. Techninį aptarnavimą vykdome 24/7. Dirbdami su mumis, jūs galite būti ramūs dėl nenutrūkstamo energijos tiekimo – mes užtikrinsime jūsų jėgainės priežiūrą, o jūs visą dėmesį galėsite skirti savo veiklai.

 

Kvalifikuoti ir patyrę projektuotojai ir inžinieriai yra didžiausia mūsų varomoji jėga. Jie savo srityje dirba daugiau kaip 10 metų, o drauge mes nuo 2004-ųjų, kai „Envija ES“ pradėjo savo veiklą. Per šį laiką įgyvendinome daug sėkmingų energetinių projektų Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Kaliningrado srityje, Kazachstane ir Izraelyje. Mūsų specialistai konsultuoja visais energetiniais klausimais.

 

Apie „Caterpillar Energy Solutions GmbH“ (MWM)

Apie „R Schmitt Enertec GmbH“