MWM produktų linija apima vidaus degimo variklius ir dujinius generatorius, kurių elektrinė galia siekia nuo 400 kWel iki 4 500 kWel. Su MWM agregatais galima įsirengti iki 100 000 kWel ar dar didesnę galią turinčią elektrinę.

 

Šie dujiniai (dujų) generatoriai pritaikyti įvairių tipų dujoms: gamtinėms, biodujoms, sąvartynų, suskystintoms ir kitoms specialiosioms dujoms (minimalus metano kiekis (CH4) >50 %). Jie yra suprojektuoti didžiausiam elektriniam ir šiluminiam naudingumui bei mažoms įrengimo ir aptarnavimo sąnaudoms gauti, pasižymi aukštu patikimumu. MWM gaminiai yra vieni efektyviausi rinkoje – jų efektyvumas siekia apie 90 proc. Dujiniai generatoriai kaina ir kokybe jus nustebins.


 

 

 

Efektyvumas. Patikimumas. Ekonomiškumas


Vokiečių kompanija MWM („Caterpillar Energy Solutions GmbH“) gamina ypač modernius, didelio efektyvumo vidaus degimo variklius ir dujinius generatorius. MWM daugiau nei 140 metų yra viena iš sėkmingiausių ir labiausiai vertinamų kompanijų savo segmente. Ji yra suprojektavusi ir pagaminusi apie 5 000 dujinių generatorių. Šios kompanijos pradininkas – visame pasaulyje puikiai žinomas vokiškų variklių ir automobilių išradėjas Karlas Benzas.  Jis 1871 m. Manheime įkūrė kompaniją „Mechanische Werkstätte“, 1880 m. suprojektavo ir pagamino pirmąjį dujomis varomą variklį.

 

Certification ISO 9001