Su jumis kiekviename žingsnyje

UAB „Envija“ yra patikima kogeneracinių jėgainių tiekėja – vienintelė sertifikuotų Vokietijos kompanijų MWM („Caterpillar Energy Solition GmbH“) ir „R Schmitt Enertec GmbH“, gaminančių kogeneracijos (elektros ir šilumos) jėgaines, atstovė Baltijos šalyse, Baltarusijoje ir Kaliningrado srityje. Būdami oficialūs atstovai mes teikiame garantinį ir pogarantinį  aptarnavimą, o tai reiškia atestuotus specialistus, kurie puikiai išmano atstovaujamą produkciją, pažįsta savo klientus ir greičiau reaguoja į kilusius klausimus.

Su klientu būname kiekviename žingsnyje – nuo ekonominės analizės iki sistemos instaliavimo, veikimo užtikrinimo ir aptarnavimo. Lietuvos centre – Kėdainiuose – turime techninio aptarnavimo bazę su atsarginių dalių sandėliu. Techninį aptarnavimą vykdome 24/7. Dirbdami su mumis, jūs galite būti ramūs dėl nenutrūkstamo energijos tiekimo – mes užtikrinsime jūsų jėgainės priežiūrą, o jūs visą dėmesį galėsite skirti savo veiklai.

Kvalifikuoti ir patyrę projektuotojai ir inžinieriai yra didžiausia mūsų varomoji jėga. Jie savo srityje dirba daugiau kaip 10 metų, o drauge mes nuo 2009-ųjų, kai „Envija“ pradėjo savo veiklą. Per šį laiką įgyvendinome daug sėkmingų energetinių projektų Lietuvoje, Estijoje, Latvijoje, Baltarusijoje, Kaliningrado srityje, Kazachstane ir Izraelyje. Mūsų specialistai konsultuoja visais energetiniais klausimais.
 

Apie „Caterpillar Energy Solutions GmbH“ (MWM)

Apie „R Schmitt Enertec GmbH“

Mūsų misija

„Envija“ yra viena Baltijos šalių rinkos lyderių, teikianti ypač efektyvius, aplinką tausojančius decentralizuotos energijos sprendimus. Mūsų įsipareigojimas klientams ir aplinkai prasideda nuo ISO standartų ir nuolat tęsiasi patikimu bendradarbiavimu, efektyvesnių sprendimų ir pridėtinės vertės kūrimu.

Energija, efektyvumas ir ekonomiškumas yra visos mūsų įmonių grupės misija, reiškianti:

  • Esame energingi, siekdami rinkai teikti aukštos kokybės, inžineriškai pažangiausius energijos gamybos sprendimus. Esame aktyvūs ir tai geriausiai išreiškiame nuolatiniu bendravimu su klientais.
  • Vienas svarbiausių mūsų veiklos principų – drauge su klientais ieškoti ekonominio potencialo ir priimti efektyviausius sprendimus.
  • Ekonomija – ne tik išteklių, finansų ar kitų resursų taupymas, tai mūsų atsakomybė prieš klientus ir  mus supančią aplinką.